Ny klubblogo.

Da er klubbens nye logo klar til å annonseres. Vi har jobbet en stund med utseendet og hvilket uttrykk vi ville ha på logoen. Valget falt på en hund i trav med grensestolpene til Norge, Russland og Finland over – noe som er særegent for vår kommune og området vi holder på med trekkhunder og hundekjøring i. Vi takker Karen Marie Kruuse som tok på seg jobben med å designe logoen for oss. Vi er veldig fornøyde.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s